ایمپلنت Luna

کمپانی شینهانگ در سال 1955 در شهر سئول کره جنوبی با هدف تولید ملزومات دندانپزشکی تاسیس گردید و همواره به عنوان برندی معتبر و با اصالت در زمینه دندانپزشکی در سراسر جهان شناخته شده است.

این کمپانی، اولین و بزرگترین کمپانی دنتال در کره جنوبی می باشد که در حال حاضر تنوع کالایی بالغ بر 12000 کالا از جمله در زمینه یونیت های دندانپزشکی، سرسوزن، کیت های جراحی پیشرفته، ایمپلنت های دندانی، اتوکلاو، کمپرسور و کرون استیل اطفال دارد.

شینهانگ سه سیستم ایمپلنتی با نام های Luna ،Sola و Stella دارد که در حال حاضر تنها سیستم ایمپلنتی لونا با سطح RBM Plus وارد ایران می گردد و بزودی سطح SLA آن با نام S&E وارد ایران خواهد شد.

    کمپانی شینهانگ در سال 1955 در شهر سئول کره جنوبی با هدف تولید ملزومات دندانپزشکی تاسیس گردید و همواره به عنوان برندی معتبر و با اصالت در زمینه دندانپزشکی در سراسر جهان شناخته شده است.

این کمپانی، اولین و بزرگترین کمپانی دنتال در کره جنوبی می باشد که در حال حاضر تنوع کالایی بالغ بر 12000 کالا از جمله در زمینه یونیت های دندانپزشکی، سرسوزن، کیت های جراحی پیشرفته، ایمپلنت های دندانی، اتوکلاو، کمپرسور و کرون استیل اطفال دارد. کمپانی شینهانگ اولین کمپانی تولیدکننده تجهیزان دندانپزشکی در کره جنوبی می باشد که موفق به کسب گواهینامه کیفیت تولید، CE اروپا، شده است.

از دیگر نقاط قوت این کمپانی، فعالیت های بازرگانی آن است بطوری که نماینده انحصاری برندهایی همچون NSK ژاپن، Nobel Biocare آمریکا در کره جنوبی می باشد و تنها کمپانی دنتالی است که موفق به وارد شدن به بورس کره جنوبی شده است.

همچنین شینهانگ در زمینه های خیریه فعالیت دارد و سمپوزیوم های سالانه دندانپزشکی را با هدف ارتقای سطح علمی جامعه دندانپزشکی و کمک به انجام پروژه های تحقیقاتی و جمع آوری هزینه تحصیل دانشجویان دندانپزشکی مستضعف برگزار می نماید.

جدول اطلاعات ایمپلنت Luna

شرکت

Shinhung

کشور

کره جنوبی

سال شروع تولید

۱۹۵۵

سال ورود به ایران

۱۳۹۰

گرید تیتانیوم

فیکسچر ۴ | اباتمنت ۵

پوشش سطح فیکسچر

RBM+ | SLA

اباتمنت Angled

دارد

اباتمنت UCLA

دارد

ارتفاع فیکسچر

۷ الی ۱۵ میلی متر

نوع ارتباط قطعات

کونیکال هگز

استاپر دریل

دارد

محتویات جعبه

فیکسچر+کاور اسکرو

اباتمنت Cemented

دارد

بال اباتمنت

دارد

لوکیتور

دارد

حداکثر تورک برای کاوراسکرو

۱۰ نیوتن بر سانتی متر

حداکثر تورک برای اباتمنت

۲۰ الی ۳۰ نیوتن بر سانتی متر

قبول فیلر

وارانتی مادام العمر فیکسچر

شکل فیکسچر

تیپرد

اباتمنت Multiunit

ندارد

قطر فیکسچر

۳/۵ الی ٦ ميلی متر

تائیدیه

CE | FDA | ISO