ایمپلنت Ufit

برای معرفی این برند کره جنوبی، در یک جمع بندی کلی باید گفت خدمات خوب این برند در ایران از مهمترین محاسن آن است اما قطعاتی که کانکشن تورکس دارند، نسبت به سایر برندها مشکلاتی از نظر راحتی کار برای دندانپزشکان به همراه داشته که با تولید محصولی جدیدی به نام UF، بسیاری از ضعف های این برند برطرف شده تا حدی که می توان آن را با سیستم های اروپایی و آمریکایی مقایسه کرد.

ایمپلنت Ufit دارای چهار مدل فیکسچر با نام های Vt1 ،St1 ،Gt2 و Nt2 می باشد که از لحاظ طراحی رزوه ها و داشتن کلار با یکدیگر متفاوت هستند. البته تمامی این فیکسچرها دارای سطح RBM بوده و با استفاده از کلسیم فسفات، خلل و فرج های روی سطح افزایش می یابد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد در ایمپلنت یوفیت خصوصیت Sylbutment می باشد. در اباتمنت های قدیمی تماس فیکسچر و اباتمنت بواسطه خلل و فرج های موجود در سطح بوده که رفته رفته به علت فشارهای وارده در طی جویدن باعث افزایش فاصله و گپ میان آنها شده است.

در اباتمنت های جدید یوفیت با نام Sylbutment تماس میان فیکسچر و اباتمنت بواسطه دو سطح صاف و شیارها است، این شیارها باعث عملکرد آن به صورت یک بدنه الاستیک و توزیع فشارهای وارده به در طی جویدن می شود.

جدول اطلاعات ایمپلنت Ufit

شرکت

Ufit

کشور

کره جنوبی

سال شروع تولید

۲۰۰۱

سال ورود به ایران

نامشخص

گرید تیتانیوم

۵

پوشش سطح فیکسچر

RBM

اباتمنت Angled

دارد

اباتمنت UCLA

دارد

ارتفاع فیکسچر

۷ الی ۱۵ میلی متر

نوع ارتباط قطعات

Hex | Octa

استاپر دریل

به صورت حلقه ایی و متحرک دارد

محتویات جعبه

فیکسچر + کاور اسکرو

اباتمنت Cemented

دارد

بال اباتمنت

ندارد

لوکیتور

ندارد

حداکثر تورک برای کاوراسکرو

۵ الی ۸ نیوتن بر سانتی متر

حداکثر تورک برای اباتمنت

۲۵ الی ۳۵ نیوتن بر سانتی متر

قبول فیلر

نامشخص

شکل فیکسچر

تیپرد | سیلندریکال

اباتمنت Multiunit

ندارد

قطر فیکسچر

۳.۵ الی ۷ میلی متر

تائیدیه

ISO | CE | KFDA