ایمپلنت ZIMMER

1-4 از 4

ZIMMER جدید ترین نسل ایمپلنت

یکی از برند های فعال و معروف آمریکایی در زمینه پزشکی و دندانپزشکی ایمپلنت ZIMMER است و از لحاظ قیمت و کیفیت تعادل مناسبی دارد. به دلیل ویژگی ها و طراحی های منحصر به فرد این امپلنت با وجود قیمت بالا گاها مقرون به صرفه به حساب می آید.
Zimmer نسل جدید از فیکسچرهای دندانی را ارائه کرده است که جنس آن به جای تیتانیوم، تنتالوم میباشد. البته در حال حاضر قیمت بسیار بالایی دارد، اینکه آیا نسل بعدی ایمپلنت به این سمت خواهد رفت یا خیر هنوز مشخص نیست!

فیکسچرهای زیر دارای تنوع سطح هستند و به دو صورت سطح MTX و یا MP-1 HA موجد میباشند. یکی از مشخصات و تکنولوژی های بکار رفته در محصولات زیر سطح MTX در فیکسچرهای آنان است که در تسریع استخوان سازی bone appostion و یا self tapping مطلوب رزوه ها موثر میباشد.

ایمپلنت زیمر دارای کانکشن هگز داخلی می باشند که این امر در اتصال  cold weld بین فیکسچر و اباتمنت و عدم سست شدن پیچ و حفظ استخوان موثر است.

این فیکسچرها دارای رزوه های سه تایی triple lead thread میباشند که در کاهش زمان لازم برای قرار دادن ایمپلنت موثر میباشد.
یکی دیگر از مزیت های محصولات زیمر نشانه گذاری و راهنما براساس رنگبندی است که باعث افزایش کارایی و تسلط متخصص در حین عمل جراحی میگردد.

از مسائل مهم برای بیماران مدت زمانی که برای پروسه درمانی خود صرف میکنند و تعداد دفعات مراجعه وی، هزینه و نتیجه درمان میباشد. ایمپلنت های تیپرو سوئیس پلاس از ایمپلنت های تک مرحله ای می باشند که علاوه بر کاهش مدت زمان و هزینه، موجب رضایت بیمارتان میشود.

از دیگر مزایای این فیکسچرها رزوه های دوتایی double lead thread و self tapping می باشد که باعث تسهیل قرار دادن ایمپلنت و کاهش مدت زمان جراحی است.
فیکسچرهای زیمر به صورت سیستم MOUNT می باشند. این موضوع یکی از نکات جالب و قابل توجه در بسته بندی فیکسچرهای ZIMMER است، بطوری که قطعه MOUNT در بسته بندی آن به عنوان ایمپرشن استفاده میشه و موجب کاهش هزینه های بیمار میگردد.

Zimmer - Screw–Vent

ایمپلنت های زیمر دارای کانکشن هگز داخلی می باشند که این امر در اتصال cold weld بین فیکسچر و اباتمنت و عدم سست شدن پیچ و حفظ استخوان موثر می باشد
ریال

Zimmer - SwissPlus

ایمپلنت های تیپرد سوئیس پلاس از ایمپلنت های تک مرحله ایی می باشند که علاوه بر کاهش مدت زمان و هزینه، موجب رضایت بیمارتان می شوند
ریال

Zimmer - Trabecular

ایمپلنت های Trabecular، ایمپلنت های جدید زیمر می باشند که به جای تیتانیوم از تنتالوم ساخته شده اند و بسیار زیست سازگار (biocompatible) هستند.
ریال

شرکت zimmer
کشور ایالات متحده آمریکا
سال شروع 1927
سال ورود به ایران 1381
گرید تیتانیوم 2
پوشش سطح فیکسچر MTX/MP-1HA/HA
اباتمنت Angled دارد
اباتمنت UCLA دارد
ارتفاع فیکسچر 8الی 16 میلیمتر
نوع ارتباط قطعات Hex
استاپردریل ندارد
محتویات جعبه فیکسچر+کاوراسکرو+ ایمپرشن کوپینگ + اسکرو 
اباتمنت Cemented دارد
بال اباتمنت دارد
لوکیتور ندارد
حداکثر تورک برای کاور اسکرو 20الی 25 نیوتن بر سانتی متر
حداکثر تورک برای اباتمنت 25الی30 نیوتن بر سانتی متر
قبول فیلتر 3%
شکل فیکسچر تیپرد/سیلندریکال
اباتمنت multiunit ندارد
قطر فیکسچر 3الی 6 میلی متر
تائیدیه CE/FDA